Datum: 15. 6. 2021

SENDVIČOVÉ PANELY - Záruka výhodné ceny !

5. června 2017

Prodáváme, anebo dodáme s montáží včetně veškerého spojovacího a montážního materiálu, kompletní sortiment sendvičových izolačních panelů, za mimořádně výhodné ceny. Obchodní a technické informace naleznete v levém menu: Izolační sendvičové panely. Aktuální ceny zasíláme na písemné vyžádání

KOVOVÉ IZOLAČNÍ SENDVIČOVÉ PANELY s tepelnou izolací standardně PIR, PUR, MINERÁLNÍ VLNA, POLYSTYREN

  • PRODÁVÁME konečným odběratelům, stavebním a montážním firmám anebo obchodníkům, i s možností následné MONTÁŽE, kompletní sortiment sendvičových izolačních panelů, včetně montážního a spojovacího materiálu a potřebných klempířských prvků.
  • Panely mají skladebnou šířku převážně 1 m, délku od 2 do 14 m. Panely úplného materiálového sortimentu a tloušťky od 30 do 150 - 200 mm. Dodáváme nařezané na přesné míry v mm s dopravou na určené místo. Stěnové panely do tl. 40 mm a střešní panely do tl. 30 mm se vyrábějí v Itálii, a je potřeba počítat s jejich dopravou z Milana. To je výhodné při větších odběrech - kamion.
  • Vždy výhodné ceny, kvalita s CE certifikací  a dobré dodací podmínky, max. 3-4 týdny. 
  • Vnější povrch panelů je z ocelového pozinkovaného a lakovaného plechu s různým typem profilace panelu pro stěnu a střechu.  Povrch panelu muže být alternativně z několika druhu materiálu: lakovaný pozinkovaný Fe plech, nerezový plech, CU plech, Al plech,  Al folie, sklolaminátová deska, zvukově-izolační vrstva, anebo bitumenová lepenka. Od použitého materiálu a jeho tloušťky se odvíjí i konečná cena, a vhodnou volbou materiálu lze významně ovlivnit cenu celé dodávky.
  • Podle druhu povrchu se panely mohou použít v různém prostředí. Dodáváme např. panely s větší tloušťkou a tvrdostí ochranného nátěru, povrchy s nerezovým plechem - jednostranně i oboustranně,  panely AGRO speciálně určené pro zemědělství, chov zvířat, anebo agresivní prostředí.
  • Dodací lhůty panelů jsou max. 3 - 4 týdny od uzavření smlouvy s dodáním do místa určení, podle množství a druhu panelů. Dopravu si může po předchozí dohodě rovněž zajistit zákazník na své náklady.

 

UŠETŘÍME VAŠE PENÍZE

Vyžádejte si konkrétní nabídku, my posoudíme a navrhneme optimální tloušťku izolace panelů pro konkrétní podmínky a účel stavby podle platných norem, i s ohledem na ostatní požadavky, jako například požární odolnost panelů a konstrukcí.  Doporučíme vhodné provedení skladby a  povrchu panelů. Tím dokážeme významně přispět k úspoře Vašich nákladů do zatepleného provedení objektu. Panely do plochy 150 m2 (podle typu panelu) pokládáme za podlimitní množství,  ale můžeme Vám je dodat za individuálně sjednaných podmínek.

 

ZÁRUKA VÝHODNÉ CENY ! 

Ceny izolačních sendvičových panelů  kalkulujeme od počátku roku 2017 individuálně, podle cenové situace a dostupnosti vstupních surovin, zejména PUR pěny a v závislosti na   aktuálním kurzu Kč/€.   Pro výměry pod 200 m2 a nad 400 m2 stanovujeme individuální ceny.   Jestliže nám oznámíte,  že máte cenově nižší a  kvalitativně  srovnatelnou nabídku panelů,  na Váš písemný dotaz posoudíme a aktuálně nabídneme výhodnější cenu,  pokud to bude možné.  Proto nás neváhejte kontaktovat !

 

E.mail:  obchod@halcentrum.cz               Tel.+420 381291839 - 41
 

Aktuality

Výhodná nabídka starší haly 15x50 m

31. července 2020

Okamžitě k prodeji za cenu dohodou, nosná ok starš...

Nové sendvičové izolační panely - Prodej

31. července 2020

Nabízíme dodávky úplného sortimentu nových izolačn...

IZOLAČNÍ SENDVIČ. PANELY - Info + CENÍK 2018/ 2

9. dubna 2018

Pro 2Q 2018 snižujeme ceny PUR/ PIR panelů ! Zde n...

SENDVIČOVÉ PANELY - Záruka výhodné ceny !

5. června 2017

Prodáváme, anebo dodáme s montáží včetně veškerého...

Ocelová krytina s kamenným granulátem, METROTILE

21. února 2011

Zahájili jsme dodávky a montáž lehkých ocelových k...

ZATEPLOVÁNÍ A REKONSTRUKCE STŘECH A OPLÁŠTĚNÍ HALOVÝCH OBJEKTU

1. srpna 2010

Provádíme zateplování, opravy, rekonstrukce a mod...

HALSYSTÉM, VAŠE OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ HAL do 1000 m2

20. července 2009

HALSYSTÉM JE STAVEBNICOVÝ SYSTÉM NOVÝCH MONTOVANÝC...

SPOLUPRÁCE ZA PROVIZI

10. února 2009

Provizi zaplatíme všem partnerům, kteří zprostředk...

HALOVÉ SYSTÉMY RUUKKI, LINDAB-ASTRON

18. ledna 2009

Naše společnost je autorizovaným dodavatelem a sta...

ZDE MUŽE BÝT I VAŠE INZERCE

1. října 2008

Svoji aktuální nabídku mužete zadat do rubriky Akt...

KONTAKTY NA NÁS

5. ledna 2006

...