Datum: 15. 6. 2021

KRYTINA METROTILE

17. února 2011

METROTILE ...tam kde jiné krytiny končí... - životnost 80 let - záruka 30 let - nízká hmotnost/vysoká pevnost - dokonalá ochrana ocelového plechu - unikátní způsob montáže - výběr nestandardních profilů a barev - mimořádná odolnost proti větru a poškození střechy

 METROTILE - krása a užitek.  Lehká ocelová krytina s kamenným granulátem.  Velký výběr tvarů a barev.

 

Unikátní tvary krytiny, vzhledově odpovídající tradičním krytinám různých regionů, tvarová přizpůsobivost a jednoduchá montáž. To jsou atributy, které dávají prostor pro ideální řešení Vaší střechy. Připočítáme-li nízkou hmotnost, extrémní životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům, máme tady krytinu s ojedinělými vlastnostmi  a velikou budoucností. Krytiny Metrotile se montují na střechy o sklonu 10°- 90°.

1. Sortiment krytin METROTILE:

METRO ROMAN,  METRO CLASSICMETRO RUSTIKMETRO BONDMETRO ŠINDELMETRO SOLAR

 2. Technické informace METROTILE:

Barvy,  Montáž krytiny,  Montáž ŠindelNárožíSkladba povrchuAluzinková ochrana plechuKvalita certifikace

 3. Příslušenství METROTILE:

 Příslušenství 1Příslušenství 2

  4. Ceník krytin a příslušenství METROTILE:

 Ceník 2011/1

 Přednosti krytin METROTILE

Záruční doba 30 let, životnost krytiny Metrotile minimálně 80 let. Nevyžadují renovační nátěry a nemají problémy s nasákavostí a mrazuvzdorností, odolávají účinkům krupobití i vichřice. Povrch s kamenným granulátem je přirozený a navozuje jistotu a klid tradičního materiálu.

Snadná manipulace a nízká hmotnost šablon menších rozměrů. Dokonalá ochrana ocelového plechu a unikátní způsob montáže umocňují technickou vyspělost těchto krytin. Přidáme-li k tomu výrazný poměr nízké hmotnosti a vysoké pevnosti, praktickou bezúdržbovost a celkovou životnost těchto krytin, dostáváme unikátní kombinaci kvalitativních vlastností, které jsou pro jiné krytiny nedosažitelné.

Nízká hmotnost a variabilnost montáže umožňuje jednoduchou rekonstrukci vrchního pláště bez demontáže a likvidace původní krytiny. Díky povrchu s kamenným granulátem a profilaci vynikají tyto krytiny tichostí i při velmi silých deštích a krupobití. Krytina nerezonuje a plynule roznáší zvuk.

Rekonstrukce starších střech vyžaduje použití krytiny s nízkou hmotností. Krytiny Metrotile se vyznačují velice nízkou hmotností, a při využití všech jejich vlastností jsou ideální krytinou pro rekonstrukce a to i v případě historických a památkově chráněných objektů. Nízká hmotnost krytiny šetří zároveň náklady na samotné nosné a střešní konstrukce a jejich dimenzování.

Rozměry, snadná tvarovatelnost a lehké dělení šablon krytiny Metrotile umožňují vyskládat i nezvyklé tvary střech. Krytina je přitom těsná v podélném i příčném směru. Systém montáže zároveň zpevňuje konstrukci střechy. Nedochází k průnikům vody ani větru. Díky speciální ochranné vrstvě dlouhodbě odolává mechům a lišejníkům.

Drsný povrch s kamenným granulátem zadržuje sníh, který se vlivem tepla rozpouští, ale nesesouvá. Mnohdy proto ani nejsou zapotřebí problematické a rušivě působící sněhové zábrany.

Jednoduchá skladovatelnost, rychlé dodací lhůty a menší odpad oproti velkoformátovým střešním krytinám. Materiál na průměrně velkou střechu rodiného domu zabere 1-2 palety standardní velikosti. Nespotřebované šablony je možné vrátit.

Ocelové šablony se při pádu nerozbijí, neprasknou, ani se jinak nepoškodí. U tradičních tašek dosahují takové ztráty cca 5%.

 

 

Aktuality

Výhodná nabídka starší haly 15x50 m

31. července 2020

Okamžitě k prodeji za cenu dohodou, nosná ok starš...

Nové sendvičové izolační panely - Prodej

31. července 2020

Nabízíme dodávky úplného sortimentu nových izolačn...

IZOLAČNÍ SENDVIČ. PANELY - Info + CENÍK 2018/ 2

9. dubna 2018

Pro 2Q 2018 snižujeme ceny PUR/ PIR panelů ! Zde n...

SENDVIČOVÉ PANELY - Záruka výhodné ceny !

5. června 2017

Prodáváme, anebo dodáme s montáží včetně veškerého...

Ocelová krytina s kamenným granulátem, METROTILE

21. února 2011

Zahájili jsme dodávky a montáž lehkých ocelových k...

ZATEPLOVÁNÍ A REKONSTRUKCE STŘECH A OPLÁŠTĚNÍ HALOVÝCH OBJEKTU

1. srpna 2010

Provádíme zateplování, opravy, rekonstrukce a mod...

HALSYSTÉM, VAŠE OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ HAL do 1000 m2

20. července 2009

HALSYSTÉM JE STAVEBNICOVÝ SYSTÉM NOVÝCH MONTOVANÝC...

SPOLUPRÁCE ZA PROVIZI

10. února 2009

Provizi zaplatíme všem partnerům, kteří zprostředk...

HALOVÉ SYSTÉMY RUUKKI, LINDAB-ASTRON

18. ledna 2009

Naše společnost je autorizovaným dodavatelem a sta...

ZDE MUŽE BÝT I VAŠE INZERCE

1. října 2008

Svoji aktuální nabídku mužete zadat do rubriky Akt...

KONTAKTY NA NÁS

5. ledna 2006

...