Datum: 11. 5. 2021

 1. Prostřednictvím www.halcentrum.cz anebo www.halbazar.cz můžete na internetu umístit svoji firemní prezentaci, aktuální nabídku,inzerát, ceník apod. libovolného rozsahu do zvolených sekcí, podsekcí a oddělení na předem stanovenou dobu.
 2. Vaše firemní prezentace může mít standardní rozsah 2 stránky formátu A4, za příplatek libovolnou velikost, obsahující text, obrázky, tabulky, fotografie apod. Tuto Vámi požadovanou prezentaci nám ve vhodné formě ( e-mailem, faxem, poštou ) zašlete ke zpracování. My provedeme její zpracování do standardní podoby v rámci CMS a po úhradě ceny za tyto služby viz. CENÍK ji umístíme do Vámi zvolených oddělení, resp. sekcí. Součástí Vaší prezentace může být odkaz na Vaše firemní www.stránky, jež se po označení automaticky spustí.
 3. Obdobným způsobem můžete v jednotlivých odděleních zveřejňovat svoje aktuální inzeráty, akce, zvýhodněné ceny apod. jež Vám můžeme zvýraznit zvláštní upoutávkou v rubrice Aktuality, anebo Nově v centru.
 4. Doba vystavení Vašeho inzerátu, nabídky, či prezentace si můžete zvolit na období 1, 3, 6 a 12 měsíců. Po uplynutí této doby můžete svoji nabídku prodloužit, resp. aktualizovat. Samozřejmostí je, že v průběhu Vaší předplacené prezentace lze Vaši písemnou žádost provést změnu jejího obsahu, případně ji rozšířit o další stránky.
 5. Poptávky na Vaše prezentované služby, výrobky atd. Vám budou díky vloženému modulu poptávek v každé sekci, podsekci a oddělení zasílány automaticky na Vaše e-mailové adresy přímo od potencionálních zákazníků, kteří si Vaši nabídku vyberou.
 6. Po zaplacení jednorázového paušálního poplatku Vám bude na stanovené období umožněn přístup ke všem registrovaným poptávkám v rámci celého CMS.
 7. Vaše nabídka v sekcích Halbazar a Reality je zdarma. Podkladem pro zařazení Vaší nabídky do této sekce je vyplněný nabídkový formulář. Tento formulář Vám na vyžádání zašleme resp. je možné jej vyplnit telefonickým podáním.
 8. Provozovatel CMS nezodpovídá za obsah, rozsah a úplnost nastavených firemních prezentací, ceníků a ostatní inzerce jež je v plné kompetenci jednotlivých vystavovatelů a inzerentů.


Ceník našich služeb

 • Dále uvedené ceny jsou platné pro zařazení do hlavních sekcí Nové montované stavby a Služby a kapacity. Zařazení nabídek do hlavních sekcí Halbazar a Reality je bezplatné.
 • Ceny jsou platné pro zařazení do nejvýše třech libovolných oddělení resp. sekcí. Při požadavku na zařazení do více oddělení se za každé další oddělení, či sekci zvyšuje cena o 20%.


1. základní cena pro standardní velikost prezentace (2x formát A4)
1 měsíc 470,- Kč
3 měsíce 1 140,- Kč
6 měsíců 2 040,- Kč
12 měsíců 3 480,- Kč


2. Příplatek za každou započatou další stranu A4 resp. příplatek za doplnění, anebo změnu prezentace v průběhu předplaceného období:

470,-Kč/strana


3. Příplatek za umístění prezentace na úvodní stránku Hlavní sekce:

+ 80% základní ceny


4. Příplatek za umístění prezentace na úvodní stránku Podsekce:

+ 60% základní ceny


5. Příplatek za umístění mezi prvních 10 firem každého oddělení:

+ 30% základní ceny


6. Odkaz, upoutávka, či inzerát v libovolném oddělení v rozsahu do 500 znaků na období do 6-ti měsíců:

600,- Kč


7. Odkaz, upoutávka, či inzerát na hlavní straně v rubrikách Aktuality anebo Nově v Centru na období max. 1 měsíc v rozsahu do 280 znaků:

750,- Kč


8. Přístup ke všem registrovaným poptávkám v rámci celého CMH na období 12 měsíců:

3 850,- Kč


Zaváděcí sleva

 1. První zájemce, jenž zadá svoji prezentaci do každého z oddělení jednotlivých sekcí bude mít svoji prezentací po dobu 6-ti měsíců zdarma.
 2. V pořadí další tři zájemci, kteří zadají svoji prezentaci do jednotlivých oddělení ve všech sekcích budou mít svoji prezentaci po dobu 6-ti měsíců za 30% celkové ceny.
 3. Prvních pět odkazů, upoutávek či inzerentů zadaných dle bodu 7. ceníků v rubrikách Aktuality a Nově v centru bude zveřejněna za zaváděcí cenu 500/Kč měsíc.

Kontaktní údaje pro zasílání objednávek, připomínek a dotazů:

email: halcentrum@halcentrum.cz
telefon: 381 291 792
fax: 381 291 793

Kores s.r.o.
Čs. armády 54
391 11, Planá nad Lužnicí

Aktuality

Výhodná nabídka starší haly 15x50 m

31. července 2020

Okamžitě k prodeji za cenu dohodou, nosná ok starš...

Nové sendvičové izolační panely - Prodej

31. července 2020

Nabízíme dodávky úplného sortimentu nových izolačn...

IZOLAČNÍ SENDVIČ. PANELY - Info + CENÍK 2018/ 2

9. dubna 2018

Pro 2Q 2018 snižujeme ceny PUR/ PIR panelů ! Zde n...

SENDVIČOVÉ PANELY - Záruka výhodné ceny !

5. června 2017

Prodáváme, anebo dodáme s montáží včetně veškerého...

Ocelová krytina s kamenným granulátem, METROTILE

21. února 2011

Zahájili jsme dodávky a montáž lehkých ocelových k...

ZATEPLOVÁNÍ A REKONSTRUKCE STŘECH A OPLÁŠTĚNÍ HALOVÝCH OBJEKTU

1. srpna 2010

Provádíme zateplování, opravy, rekonstrukce a mod...

HALSYSTÉM, VAŠE OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ HAL do 1000 m2

20. července 2009

HALSYSTÉM JE STAVEBNICOVÝ SYSTÉM NOVÝCH MONTOVANÝC...

SPOLUPRÁCE ZA PROVIZI

10. února 2009

Provizi zaplatíme všem partnerům, kteří zprostředk...

HALOVÉ SYSTÉMY RUUKKI, LINDAB-ASTRON

18. ledna 2009

Naše společnost je autorizovaným dodavatelem a sta...

ZDE MUŽE BÝT I VAŠE INZERCE

1. října 2008

Svoji aktuální nabídku mužete zadat do rubriky Akt...

KONTAKTY NA NÁS

5. ledna 2006

...